Орыс тілі және әдебиеті

2013-2018 жж. аралығындағы «Орыс тілі және әдебиеті»ӘБ мүшелерінің авторлық жобалар мен оңтайлы тәжірибелері

Жоба авторы Қызметі Жоба атауы Қорытындылау деңгейі: облыстық сараптама
1 Аханова А.Б. мен Ануарбекова Ж.Т. Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдері «Рабочая тетрадь по литературному чтению для учащихся 6 класса общеобразовательных школ с казахским языком обучения» Қостанай облысының педагог мамандардың біліктілігін жетілдіру және қайта даярлау институтының  ғылыми кеңесінің №7 хаттамасы 2014ж.
2 Аханова А.Б. мен Сагимбаева Ж.Т. Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдері «Электронная рабочая тетрадь по литературному чтению для 7 класса казахской школы»  Куәлік серия АА №646 2017ж.
3 3 Аханова А.Б. мен Ишанова А.М. Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдері «Первоначальный курс делового общения» для  учащихся 10-11 классов Куәлік серия АА №645 2017 ж.
4 Сарсенбаева Гульнара Агибаевна Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі «Электронное учебное пособие курса по выбору «Русский язык. Морфология» для учащихся 10 класса Куәлік серия АА №742 2017 ж.
5 Сабырбаева Тынышгуль Кулниязовна Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі «Лингвистическая игра как фактор создания коллаборативной среды на уроке» дидактическое пособие   25 қаңтар 2019 ж.